Yusuf Kazaz
Bizimle Tanışın

İstanbul’dan dünya mutfaklarına tutkulu bir yolculuk

Genel Müdürümüz Yusuf Kazaz öncülüğünde kurulan şirketimizin hikayesi 2012 yılında, İstanbul’da başladı.

Biz, yaptıkları işe değer katarak HoReCa sektörüne öncülük eden ve yarattıkları farklılıklarla bu sektöre ilham veren şef ve gastro işletmelerle çözüm ortaklığı yapan inovatif bir şirketiz.

2012 yılında kurulan şirketimizin bugünkü konumuna gelmesindeki en büyük pay; işimize duyduğumuz tutku ve yüzümüzü döndüğümüz yenilik düşüncesidir.

Tüm bunların yanında yeme-içme ve pişirme kültürüne duyduğumuz aşk, bizi sürekli dinamik tutan en önemli faktördür.

Bu aşkla birlikte içinde yer aldığımız sektörle ilgili sürekli araştırma yapıyor ve dünyanın dört bir yanındaki farklı yeme-içme kültürleriyle temas kuruyoruz.

Elde ettiğimiz bu deneyim sayesinde birbirinden farklı coğrafyalarda kullanılan en sıra dışı gastronomi makinelerini, çeşitli mutfak aletlerini ve sofra aksesuarlarını Türkiye ve komşu ülkelerde yer alan kullanıcılarıyla buluşturuyoruz.

Dünyaca ünlü markalar, seçkin koleksiyonlar

Interni Showroom

Koleksiyonlarımızı oluştururken dünyadaki trendleri yakından takip ediyor; çalıştığımız tasarımcıların da bizim gibi işini tutku ve heyecanla yapıyor olmasına dikkat ediyoruz.

Çoğunluğunu Avrupa’dan gelen ürünlerin oluşturduğu ürün yelpazemiz, kendi alanında dünyaca ünlü ve saygın markaların ürünlerinden oluşurken; tüm bu markaları Türkiye’deki tek yetkili satıcısı olarak İnterni çatısı altında bir araya getirmiş olmaktan dolayı da oldukça mutluyuz.

Tüm Markalarımız

Çok yönlü ürün yelpazesi

HoReCa sektörünü bir bütün olarak gören şirketimiz, Michelin Yıldızlı otel ve restoranlardan sokak aralarına gizlenmiş otantik kafelere kadar hizmet verebilmemize imkân sağlayacak zengin bir ürün yelpazesine sahip.

Bu sayede mutfak sanatlarına gönül vermiş, kendi alanında fark yaratmayı benimsemiş tüm işletmeler, şefler ve uzmanlar bizim öncelikli hedef kitlemizi oluşturmaktadır.

Koleksiyonlarımız

Gastronomi aşkı

Sıradışı sofralar için yanınızdayız

Yola çıktığımız ilk günden bu yana, benzersiz sofralar kurarak misafirlerine büyüleyici bir yeme-içme deneyimi yaşatmak isteyen işletmeler için; özenle seçilmiş renkleri, alışılagelmişin dışındaki tasarımı ve özellikleri ile en iyi gastronomi ürünlerini işine değer katan uzmanlarla buluşturuyoruz.

İnsanlık tarihi kadar eski olan gastronomi alanında insanların estetik algısına hitap eden, onlara dokunan, mutfak sanatının binlerce yıllık kadim varlığını devam ettirmeye ve gelişimini sağlamaya yönelik benzersiz, özenle seçilmiş koleksiyonları oluşturmak en öncelikli işimiz.

Çünkü mutfak sanattır, İnterni Ailesi olarak ilk günden itibaren hep bu inanç doğrultusunda çalıştık ve çalışmaya da devam ediyoruz.

Spiegelau
Robert Welch
Narumi