La Rochere’i Keşfedin

Fransız Cam Sanatı

545 yıl boyunca, her biri kendi özgün hikayesini anlatan cam eşya koleksiyonlarına hayat verdik.

Bu koleksiyonlar, Fransız mirasımızın köklerinde zamanın izlerini taşıyor.

Bugün, geçmişten bugüne uzanan bu hikayeleri sizlerle paylaşıyor, her bir tasarımın sanatını ve sevincini keşfediyoruz.

Yeni deneyimler yaratırken ve kendi hikayenizi oluştururken sizlere ilham vermelerini umuyoruz.

1475’ten Bu Yana Cam Sanatının İncelikleri

Fransa’nın Lorraine ve Franche-Comté bölgesindeki ormanlar içinde yer alan La Rochere, 500 yıldan uzun süredir el yapımı cam üretimi yaparak Avrupa’nın kesintisiz çalışan en eski cam fabrikası unvanını korumaktadır.

Günümüzün modern otel ve evlerine yönelik, Fransız stiliyle tasarlanmış otantik ve yüksek kaliteli cam eşya üretimi ile dünya çapında tanınıyoruz.

Cam sanatında beş yüzyıl

Olağanüstü ustalık ve bilgi birikimi

1475 yılından bu yana, ustalarımız hem özel tadımlar için hem de günlük kullanım için dünyanın dört bir yanında takdir edilen otantik ürünler yaratmaktadır. Nesiller boyu geliştirdiğimiz preslenmiş cam ve ağız üflemeli kristalin sanatı, farklı türde cam eşyalar üretme yeteneğimizin temelini oluşturur.

Üretim sürecimizin benzersiz özellikleri ve ustalık mirasımız, günlük camlarımıza güçlü ve eşsiz bir karakter kazandırır. Tasarımlarımızdan ilham alarak, stil ve sağlamlığı bir araya getiren zamansız ürünler yaratmayı hedefliyoruz. Tasarımcılarımız, hem arşivlerimizden hem de Fransız yaşam sanatından ilham alarak, modern günlük masaları eşsiz tasarımlarıyla süslemektedir. Bunların arasında, Abeille arı tasarımı gibi ikonik hale gelenler de bulunmaktadır.

La Rochere
Lilien
Ürün ve Hizmetler

Sofra ve dekorasyon dünyası

Günlük Cam Eşyalar

Her günün basit zevkleri için tasarlanmıştır. Her sabah kahvaltıda ulaştığınız, sıcak çay yudumlarken konfor sunduğu veya aile ve arkadaşlarla paylaşılan neşeli anlardaki bardaklardır.

  • Çay, Kahve ve Kahvaltı 

  • Bardak ve Sürahiler 

  • Kokteyl ve Bar 

  • Yemek Takımları 

  • Tatlılar ve Dondurmalar

  • Setler & Ambalajlar

Tadım Serileri

Ustalarımızın elinde şekillenen ve incelikle işlenen kristal cam, özel günler için sakladığımız, bir Grand Cru şarabın inceliğini takdir etmek için kullandığımız, bizim için çok değerli olan bu eşsiz anların bardağıdır.

  • Büfe ve Ambiyans

  • İçecek Koleksiyonları 
  • Şarap Sürahileri ve Karaflar

  • Kabartcık Koleksiyonu 

Dekoratif Cam Eşyalar

Cam, onu işleyenlerin yaratıcılığını ortaya çıkaran canlı bir maddedir. Camın büyüsü, bu ataların sonsuzca tekrarlanan ancak hala bu eşsiz yaratımları hayata geçiren hareketlerindedir. Ev için lambalar, vazolar ve alışılmadık eşyalar, şeffaflık, renk, grafik efektler ve madde etkileriyle uyum içindedir.

İmza Koleksiyonu 

Bu koleksiyonlar, sanat zanaat teknikleri kullanılarak yapılmaktadır. Cam ustaları, her biri kendi kişiliğine sahip, farklı öğeler yaratır. Bu farklılıklar, tüm parçaların eşsiz ve el yapımı olduğunu garanti eder.

Harmony Contemporary 

Yeni bir GLOBE lambalar serisini içerir. Cam ustalarımızın uzmanlığının tamamı, grafik ve özel efektlerle birleştirilen saf şekilde sergilenir.

Takipte kalın

Ücretsiz bültenimize abone olun

* Gizlilik Politikası‘nı kabul ediyorum.