Vista Alegre Infinita
Vista Alegre Hotel
Vista Alegre Hotel
Vista Alegre’yi Keşfedin

Lezzet için tasarlandı

Vista Alegre Otel Mutfak Ürünleri serisi, dünyaca ünlü tasarımcılar ve şefler ile birlikte geliştirilen özgün ürünler sunar. Dayanıklı, işlevsel ve yenilikçi parçalar, en talepkar profesyonelleri tatmin etmek üzere tasarlanır.

Vista Alegre Otel Mutfak Ürünleri, her zaman özgün olmanın yanı sıra mükemmel kalite/fiyat oranı sunar. Bu sayede orta, üst ve lüks segmentlerde cazip bir seçenek haline gelmiştir.

Vista Alegre’nin uluslararası tanınırlığı, prestijli tasarımcılarla işbirlikleri ve ünlü şeflerle kurduğu ilişkiler, markanın yüksek gastronomiyle olan bağını güçlendirir. Bu sayede dünya çapında önemli otel gruplarında yer alır ve Güney Avrupa’da otel mutfak ürünleri pazarının lider markasıdır.

Ürün ve Hizmetler

Otel mutfak ürünleri

Sofra Takımları

Çeşitli durumlar, ihtiyaçlar ve stillere uygun, porselen, cam ve kristalden oluşan geniş bir bar ve masa takımı yelpazesi sunuyoruz.

Tam yemek takımlarından tamamlayıcı parçalara kadar, masanızı ve barınızı işlevsellik ve incelikle donatmanız için ihtiyacınız olan her şeyi bulabilirsiniz.

 • Porselen 
  Aksesuarlar, kül tablası, kase, kutu, kahvaltı kupası, kahve fincanı, cezve, konsome kase, süt kabı, mug, zeytin tabağı, sürahi, plaka, servis tabağı, salata kasesi, tuzluk ve biberlik seti, sos kabı, şekerlik, çay bardağı, çay potu, kürdanlık, tepsi, çorba kasesi, vazo

 • Stoneware 
  Aksesuarlar, kase, mug, tabak, servis tabağı, salata kasesi

 • Cam 
  Kase, sürahi ve tabak

Fırın Ürünleri

Fırında gerçekleştirilen pişirme işlemi, stoneware ve porselen ürünleri oluşturur. Bu işlem birkaç aşamada gerçekleşir ve saatlerce (8-13 saat) pişirme gerektirir. İlk aşamada, fırındaki tüm malzeme kontrollü bir şekilde genellikle 1000°’yi aşan sıcaklıklara yükseltilir. İkinci aşamada, parçalar önce hızlı ve kontrollü, ardından yavaş ve kontrollü bir şekilde fırın içinde soğutulur.

Bir parça nihai durumuna ulaşana kadar genellikle çeşitli pişirme işlemlerine tabi tutulur. Sonuç olarak ortaya çıkan ürünler (porselen ve çömlek) yüksek direnç, güvenlik ve dayanıklılığa sahiptir. Bu özellikleriyle, bulaşık makinesinde yıkama ve ev tipi fırın ve mikrodalgada ısıtma dahil yoğun günlük kullanım için idealdir.

 • Porselen 
  Kase, tabak, servis tabağı, salata kasesi

 • Döküm 
  Kase, tabak ve diğer çeşitler

Çatal Bıçak Takımları

Cesur tasarım, sade çizgiler ve üst düzey işçilik, sofranıza gururla taşıdığımız parçaları uyumlu bir şekilde tamamlar.

Vista Alegre çatal bıçak takımları, 1. kalite saf paslanmaz çelik 18/10 (AISI 304 – %18 krom ve %10 nikel) ve yüksek parlaklıkta kaplama ile üretilir. Bu işlem, yalnızca teknoloji ve el işçiliğinin birleşimi ile elde edilebilir.

İlgili modellerin tüm bıçakları, kesme gücünü değişmeden korumak için temperlenir. Bıçak üzerindeki lazer gravür, zorlu üretim sürecinin son adımıdır.

Dekoratif Ürünler

Vista Alegre’nin dekorasyon sektörüne yönelik önerileri, markanın özellikleri olan çeşitli stiller, yaratıcılık ve yenilikle öner çıkar.

Porselen, kristal ve cam eşyadan yapılan, birçoğu dünyaca ünlü sanatçılar tarafından yaratılan estetik değeri yüksek parçalar, dikkat çekici bir koleksiyon oluşturur.

 • Porselen 
  Aksesuarlar, kül tablası, şamdan, tealight, tepsi, vazo

Takipte kalın

Ücretsiz bültenimize abone olun

* Gizlilik Politikası‘nı kabul ediyorum.