Narumi - Rydges
Narumi - Glowing
Narumi - Custom
Narumi’yi Keşfedin

Her zaman, sonsuza dek değerli

1946 yılında kurulan NARUMI, bone china üretiminde öncü bir üretici olup, Japonya’da bone china seri üretimini başaran ilk şirkettir.

NARUMI’nin ürün ve hizmetleri, dünyanın dört bir yanındaki müşteriler tarafından büyük takdir toplamakta, bunlar arasında beş yıldızlı oteller, en iyi havayolları ve lüks mağazalar yer almaktadır.

Bone china üretiminde kullanılan tasarım becerileri ve üretim tekniklerini adapte ederek, iş alanımızı yalnızca sofra takımlarından öteye taşıdık ve pişirme sobaları için cam üstler, uzak kızılötesi ısıtıcı paneller, kozmetik şişeleri ve daha birçok ürünü kapsayacak şekilde genişlettik.

İnsanların yaşam tarzlarındaki sürekli değişen trendlere ayak uydururken, NARUMI markası olarak hayatın mutluluk ve mükemmellik anlarını yaratan bir marka olmaya devam edeceğiz.

Otel, Restoran ve Havayolu Şirketleri için Sofra Takımları

NARUMI bone china hafifliği, dayanıklılığı ve zarif tasarımı ile profesyonel kullanım için tamamen uygundur.

Esnek hizmetlerimiz ve özelleştirme tekliflerimiz, lüks oteller, yıldızlı restoranlar ve dünyanın önde gelen havayolları tarafından büyük takdir toplamaktadır.

Narumi - Custom
En iyi otellerin güvendiği marka

NARUMI bone china, dünya çapında lüks otel ve restoranlarda kullanılmaktadır.

En yüksek standartlarda kalite ve hizmetlerimiz ve geniş ürün yelpazemiz ile, salonlardan, yemek restoranlarına, ziyafet salonlarına kadar çeşitli yemek mekanlarına hizmet vermeye hazırız.

Uçak Kabinleri için Eşsiz Kalite

Hafifliği, kusursuz ölçüleri ve uygun şekli ile bone china, sınırlı alan ve ağırlık kapasitesi olan uçaklarda depolama ve servis için idealdir.

İnce ancak dayanıklı olması, türbülans gibi koşullara maruz kalan bir ortamda uçuş sırasında yemek yemek için mükemmeldir. Sofra takımlarımız, ANA ve Qatar Airways gibi dünyaca ünlü havayollarının first-class ve business-class uçuşlarında kaliteli bir yemek deneyimine katkıda bulunur.

Özel Çözümler

NARUMI, olağanüstü yemek sunumları için çeşitli özelleştirilmiş çözümler sunmaktadır.

Sağladığımız avantajlar:

  • Dünyanın önde gelen otel ve restoranlarının uzun süredir güvendiği marka

  • Geniş özelleştirme seçenekleri yelpazesi (tek noktalı bir logodan detaylı sanat eserlerine kadar)

  • Müşterilerin istekleri ve iç mekan görüntülerine dayanarak tasarımlar yaratabilen iç mimarlar

  • Gerçek ürünlerde karmaşık ve hassas tasarımı gerçekleştirme uzmanlığı

Takipte kalın

Ücretsiz bültenimize abone olun

* Gizlilik Politikası‘nı kabul ediyorum.