SPIEGELAU’da, her içeceğin – bir bira bardağı, bir şarap kadehi, bir kokteyl bardağı veya başka herhangi bir içme kabı olsun – kullanıcı için yüksek performans sunan, cazip ve uygun fiyatlı bir bardakta servis edilmesi gerektiğine inanıyoruz. Ancak, bu kadar geniş bir bardak yelpazesi mevcutken, özellikle cam eşyalarımıza yeniyseniz, ihtiyaçlarınıza en uygun SPIEGELAU koleksiyonunu tanımlamak biraz zaman alabilir.

Size en uygun SPIEGELAU cam eşyalarını hızlı bir şekilde tanımlayabilmeniz için sizi yönlendirmeye hazırız.

SPIEGELAU Definition cam serisi, sol taraftan başlayarak dolu Burgundy bardağı, ardından boş Bordeaux bardağı ve evrensel bardak, dolu beyaz şarap bardağı ile.

Şarap Severler İçin

Tüm içki severlere hitap eden geniş bardak çeşitliliğimize rağmen, şarap bardakları, cam eşya seçeneklerinin arasında yelpazesi en geniş olandır. Dolayısıyla, kırmızı, beyaz veya köpüklü şaraptan daha çok keyif alıyorsanız, şarap yolculuğunuzun neresinde olursanız olun, kesinlikle seveceğiniz bir SPIEGELAU koleksiyonumuz vardır.

Daha ince zevklere sahip deneyimli bir şarap meraklısıysanız, SPIEGELAU Definition Koleksiyonumuz sizi kesinlikle tatmin edecektir. Gelişmiş makine cam yapım teknolojisi ile hassas bir şekilde üretilen SPIEGELAU Definition, her bir bardak 120g gibi hafif ağırlıklara sahip olan, öncü cam eşya serimizdir.

Deneyimli şarap severler, yıllardır otantik şarap keyfinin simgesi olan SPIEGELAU Authentis Koleksiyonumuzu da düşünebilirler. Authentis serisi, şarabın bireysel karakterine odaklanarak, tam duyusal etkisini ön plana çıkarır, bu da bu koleksiyonun Alman Somelyeler Derneği’nden Mükemmellik Sertifikası almasını sağlar.

Geleneksel olmayan bir tarza sahip bir şarap bardağı tercih edenler için, SPIEGELAU Lifestyle Koleksiyonumuzu öneririz. SPIEGELAU Lifestyle, alışılagelmiş şarap bardağı tasarımımıza karşı bir kontrast oluşturarak, sofistike bir lineer dokuya sahip modern bir elmas şekli sergiler. SPIEGELAU Lifestyle, sadece şarap için değil – bira, kokteyl, düz bardak ve uzun içki bardakları da dahil olmak üzere, dolabınızdaki tüm cam eşyalar arasında birleşik bir tarz sürdürmek istiyorsanız ideal bir seridir.

Lifestyle serimizin elmas şeklini beğeniyor ancak dokulu bir yüzeye sahip bir bardaktan ziyade kristal berraklığında bir yüzeyi tercih ediyorsanız, SPIEGELAU Style serimizi seveceksiniz. SPIEGELAU Style’ın çağdaş, sade estetiği, bu seriyi geniş bir masa konsepti yelpazesine uygun kılar, böylece bu seriden dilediğinizce keyif alabilirsiniz.

Şarap yolculuğunuza başlamak için bir şarap bardağı koleksiyonu mu arıyorsunuz? SPIEGELAU Winelovers, özellikle klasik, minimalist bir tarzdan hoşlanıyorsanız, tercih etmek için mükemmel bir başlangıç koleksiyonudur. Bu seri, tüm bardaklarda klasik saplı kadehleri sergileyerek, şarap bardaklarınızdan geleneksel, tavizsiz bir tasarım istiyorsanız, sizi büyüleyecek.

Bira Uzmanları İçin

Şarap haklı olarak özel bardaklara sahipken, çoğu zaman bira, türüne bakılmaksızın aynı standart pint bardağından içilmek zorunda kalır. Spiegelau’da, şarap gibi, biraların da benzersiz niteliklerini ve karakteristiklerini sergileyen bardaklardan fayda sağladığını kabul ediyoruz. 21. yüzyılda popülerliği artan zanaat biraları ve zamanın testinden geçmiş eski favoriler için iki ana bira odaklı cam eşya serisini kullanıyoruz.

Spiegelau Craft Beer Koleksiyonumuz, dört zanaat bira özel bardağı sunarak, favori IPA’nızı, stout’unuzu, buğday biranızı veya fıçıda yaşlanmış biranızı en iyi şekilde deneyimlemenizi sağlar. Her bardak, Spiegelau’nun önde gelen bira üreticileriyle ortaklık kurarak geliştirdiği ve sektörün önde gelen uzmanlarından onay alan bir bardak sunar, böylece zanaat biranızı yeni yüksekliklere taşıyacak bir bardaktan keyif alabilirsiniz.

Spiegelau Beer Classics, uzun süredir favori olan biralara yönelik olarak tasarlanmıştır. 21. yüzyılda zanaat biralarının ortaya çıkmasına rağmen, bazı biralar onlarca yıl boyunca popüler kalmıştır ve en parlak şekilde parlamalarını sağlayacak bir bardağa eşit derecede layıktır. Spiegelau Beer Classics serisi, ağız hissi ve tadı algısını yükselten ve sıcaklığı düzenleyen çağdaş, ince üflenmiş kase ve kenarları ile çeşitli ale ve lagerleri 21. yüzyıla işlevsel bir şekilde taşır.

Ev Miksologları İçin

Ya da bu işin profesyonelleri için! Kokteyl yapımı ihtiyaçlarınızı karşılayacak bardak arıyorsanız, SPIEGELAU Perfect Serve Koleksiyonumuz bir numaralı seçeneğinizdir. Ödüllü barmen Stephen Hinz – Köln, Almanya’daki Little Link Bar’ın sahibi – ile ortaklık geliştirilen Perfect Serve, her kokteyle uygun bir bardak sunar, bu da serinin modern bir barın taleplerini karşılamak üzere tasarlandığını gösterir. Dolayısıyla, tercihiniz Old Fashioned, Manhattan, Daquiri, Mojito veya başka bir şey olsun, bu muhteşem bar koleksiyonundan mükemmel bardağı bulabilirsiniz.

Kokteyl bardaklarınızı biraz daha basit tutmayı tercih ediyorsanız, SPIEGELAU Lounge 2.0 Koleksiyonumuzu düşünün. Bu seri, sağlam, dayanıklı bardaklar sunarak, eski moda ve uzun içki bardaklarına uygun kokteyllerin keyfini çıkarmanızı sağlar. Serinin bir parçası olarak sunulan iki farklı viski tumblerı ile, Spiegelau Lounge 2.0 bardakları, uzun bir haftanın sonunda içkilerinizi düz içmekten keyif alıyorsanız harika bir seçimdir!

Alkolsüz İçecekler İçin Bardaklar

Bazılarınızın alkolsüz içecekler için uygun bardaklar aradığını biliyoruz. Neyse ki, çeşitli SPIEGELAU koleksiyonlarımızda tam bu iş için mükemmel olan bardaklar bulunmaktadır.

SPIEGELAU Authentis Casual tumblerları, birçok alkolsüz içecek ve hatta tatlılar için idealdir! Bu yüzden bu seriyi, hayatın günlük zevklerinin keyfini çıkarmak isteyenler için mükemmel bir seçim olarak adlandırıyoruz.

Bar koleksiyonlarımız da alkolsüz içeceklerin taleplerine eşit derecede uygundur. SPIEGELAU Perfect Serve Koleksiyonu, geleneksel kokteyller kadar alkolsüz kokteyller için de kullanışlıdır, SPIEGELAU Lounge 2.0 ise günlük içecek keyfi için ideal olan özel bir alkolsüz içecek bardağı sunar.

SPIEGELAU Lifestyle koleksiyonumuz, uzun içki bardağı, tumbler ve sürahi içerir, böylece alkolsüz içeceklerinizi servis etmek için ne kadar miktar planlıyorsanız, için mükemmel bardak seçenekleri karışımını sunar!

Umarız bu bilgiler yardımcı olmuştur ve artık ihtiyaçlarınıza en uygun SPIEGELAU koleksiyonunun tam olarak hangisi olduğuna dair net bir fikre sahipsinizdir.