PORDAMSA’dan Duna Serisi

Sayısız saatlik özveri ve tutkuyla, sizlere Duna’yı, organik ve eşsiz bir tasarıma sahip el yapımı beyaz porselen koleksiyonumuzu büyük bir heyecanla tanıtıyoruz. Tasarım sürecimizde yine doğadan ilham aldık. Bu defa, çöldeki kumulların sıcak ve yumuşak hatları, sanatımızı şekillendirerek ilham perilerimiz oldu.

Her türlü gastronomik eseri ön plana çıkaracak ideal bir koleksiyon olan Duna, formu, dayanıklılığı ve kapasitesi sayesinde özellikle sos kullanımı için mükemmeldir. Ayrıca, zamansız tasarımı sayesinde, yaratıcı sunumlardan tutun da daha sade veya minimalist sunumlara kadar her türlü yemeğe eşlik edebilir.

Duna, parlak ve karakteristik mat olmak üzere iki farklı bitişe sahiptir. Mat bitiş, ek bir otantiklik katmakla kalmaz, aynı zamanda kumun nazik dokusunu anımsatarak, misafirlerin gastronomik deneyimini bir üst seviyeye taşır. Koleksiyon, birbirleriyle uyumlu tabaklar, kaseler ve zarif podumlardan oluşan, görsel bir uyum içinde birleşen parçalardan meydana gelir.

Duna, yalın formları ve çağdaş tasarımları ile restoran ve otellerin çeşitlilik, hacim, dayanıklılık ve ergonomi gibi en yüksek standartları karşılamayı hedeflediğimiz dining kataloğumuzun bir parçasıdır.

Yaratıcılık, el sanatları ve doğal malzeme kullanımı bizim için vazgeçilmezdir. Bu yüzden, PORDAMSA olarak, doku, şekil ve sunum çeşitliliği ile tabaklamalar yaparak sofra deneyimini daha da zenginleştirmeyi sürdüreceğiz. Amacımız, şef ve misafir arasında eşsiz bir diyalog yaratmak adına, olağanüstü, benzersiz ve zamansız eserler ortaya koymaktır.